Co nabízíme:

Projekty rodinných domů

Diagnostika prostoru a Feng-shui

stavební a technický dozor, realizace vaší stavby

Co se týče stylu, můžete si nechat navrhnout dům moderní, klasický, přírodní, organický či jinak atypický dle vašich preferencí. Pokud nemáte vyhraněnou představu, rádi vám poradíme.

Záleží na vás, zda budete chtít návrh koncipovat na základě Feng-shui studie a začlenit další principy harmonického bydlení.

Našim cílem je najít pro vás ideální řešení, které v sobě bude snoubit kvalitu estetickou, praktickou a funkční, energeticko-léčebnou a v neposlední řadě také ekonomickou.

Ceník:

Cena za architektonickou studii rodinného domu se pohybuje v rozmezí cca 40-55 tisíc dle velikosti domu.

Výsledná cena je ovlivněna množstvím řešených variant a podvariant a složitostí návrhu.

Kompletní Feng-shui studie rodinného domu vychází na 22 - 25 tis Kč dle velikosti domu.

Velké rodinné domy nad než 8 + 1 cena dohodou.

Feng-shui studie pro byty se pohybuje dle počtu místností a počtu členů domácnosti - cena 18 -25 tisíc Kč.

Ceny za Feng-shui studie kancelářských a obchodních prostor dohodou dle velikosti prostor a dle konkrétních požadavků.

Výstupem je barevná brožura s částí analýzy a s částí harmonizace - veškerých potřebných úprav (návrh barevného, materiálového a tvarového řešení interiéru, doplňky, symboly, vhodné umístění nábytku v návaznosti na osobní horoskop atd). Více o obsahu studie naleznete zde

Pokud nechcete investovat do celé Feng-shui studie, můžete si dohodnout pouze Feng-shui konzultaci u vás doma, na které se dozvíte nejdůležitější informace a rady, jak zharmonizovat váš prostor a podpořit nejoslabenější oblasti vašeho života. Cena za konzultaci činí 3000,- Kč za 2 hodiny, každá další hodina 1000,- Kč plus doprava k vám.

A co s Feng-shui vlastně získáte?

 • podpoříme vás při vašich běžných činnostech tím, že orientujeme místa, kde trávíte nejvíce času vašim příznivým směrem dle vašeho data narození (postel, pracovní stůl, oblíbené křeslo...) 
 • pokud máte na výběr, v domě pro vás najdeme nejvhodnější prostor pro váš pokoj dle vašeho osobního Ming-kua čísla 
 • v prostoru vašeho domu podpoříme všechny potřebné oblasti života - vztahy, partnerství, úspěch a kariéru, zdraví, rodinu, hojnost, kreativitu, čas pro sebe. Pokud je některá z těchto oblastí nefunkční či velmi oslabená, podíváme se jí na zoubek a aktivujeme ji na několika místech v bytě.
 • získáte rady, jak podpořit vaši osobní konstituci, jež jste dostali do vínku, když jste se narodili.
 • pro každou místnost vybereme ideální kombinaci materiálů, barev, tvarů a doplňků tak, aby tato kombinace posilovala příznivé zóny domu a naopak eliminovala ty nepříznivé a byla s vámi v souladu. Pokud už máte byt či dům zařízen, najdeme nejsnáze aplikovatelný a také nejestetičtější způsob, jak dosáhnout celkové harmonie.
 • stavíte-li nový dům, doporučíme vám jeho ideální směrování vůči světovým stranám tak, aby byla jeho astrologická konstelace pro vás zdrojem štěstí, zdraví, rodinné harmonie a blahobytu. Už pouhé natočení domu o 1 stupeň může změnit jeho celkovou konstelaci letící hvězdy, tedy jeho horoskop. V případě, že nebude na vašem pozemku možné dosáhnout té nejlepší konstelace, podpoříme hvězdy přinášející štěstí tak, aby se jejich příznivý vliv nevytratil.
 • Najdeme, kde se ve vašem bytě/domě nachází 2 nejšťastnější hvězdy -  vodní hvězda 8, která přináší hojnost a blahobyt a horská hvězda 8, přinášející do domu rodinnou harmonii, štěstí a zdraví. Zjistíme, zda jsou tyto hvězdy ve svých silových pozicích a přináší vám tudíž své dary nebo jsou-li naopak blokovány.  
 • v případě již stávajících domů nebo bytů vyladíme energii vstupních dveří  s pomocí Feng-shui prostředků a odhalíme jeho slabiny. U nově designovaných domů vyhodnotíme jejich ideální pozici tak, aby vám do domu proudila příznivá čchi.
 • všechny Feng-shui úpravy se vám budou líbit a přinášet vám potěšení. Je vždy více možností, jak s prostorem pracovat a dosáhnout vyladění konkrétní místnosti tak, aby zde byly všechny energie v rovnováze a možné negativní vlivy neutralizovány. Důležité je, že s vámi tyto úpravy musí rezonovat a vzbuzovat ve vás příjemný pocit. Nemusíte se tedy obávat instalace nějakých čínských doplňků, které s vámi nejsou v souladu.
 • ukážeme vám, jak pro sebe můžete zachytit blahodárný vliv roční šťastné letící hvězdy, která každý rok přechází do jiné oblasti v domě
 • Vyladíme váš prostor na vyšší vibrace a pozveme do vašeho obydlí radost a štěstí. Změny můžou proběhnout pouze v oblasti doplňků a drobných změn barev či přesunu nábytku nebo zásadnější změny dispozice a barev, nového vybavení nebo jeho doplnění, výměny místností atd. Vše v souladu s vašimi možnostmi a chutí.